Arnita Zīle

Liels paldies par šīm zināšanām, ko Jūs sniedzāt šajā kursā! Ar interesi piedalījos! Tā kā informācijas bija ļoti daudz, patika, ka bija skaidra apmācību struktūra, viss soli pa solim tika parādīts un izskaidrots. Patīkama un korekta attieksme. Pagaidām kursus izgāju tikai priekš savas pilnveidošanās, bet ieinteresēja dziļāk, tāpēc esmu jau pieteikusies arī padziļinātajam kursam.

Vēlreiz paldies! Ar cieņu, Arnita

Laura Varkale

Vēlos pateikt milzīgu paldies par visu, ko mums sniedz! Tavs darbs ir nenovērtējams! Pirmkārt, mana dzīve un es pati, kopš sāku kursus ir izmainījusies no neciešamas uz gandrīz perfektu! Gandrīz tāpēc, ka viss vēl ir procesā. Un vissvarīgākais, ka es redzu, kā lietas sāk notikt, kā es mainos un līdz ar to arī viss man apkārt mainās un aug mana pašapziņa un mīlestība pret sevi, kas man kādreiz vispār nebija. Kad aug mīlestība pret sevi, jūtu, ka arī citu mīlestība un attieksme pret mani paliek labāka. No sirds vēlos pateikties Tev par iespēju mainīt sevi, savu dzīvi un beidzot būt laimīgai! ThetaHealing ir brīnums! Paldies, ka padari šo brīnumu pieejamu visiem!

Baiba Oksentjuka
Lielisks, garākais kurss manā dzīvē! 15 dienas Jekaterinas Ciribko profesionālā vadībā. Es izpētīju savu ķermeni, iemācījos intuitīvi veidot kontaktu ar katru ķermeņa sistēmu un strādāju ar savām pārliecībām! Es uzzināju, kā mūsu emocijas uzkrājas orgānos un cik svarīgi ir tās atbrīvot! Es sapratu, ka mans ķermenis ir Visums! Sirds, kas pukst tūkstošiem reižu dienā, un man par to pat nav jādomā, vai tas nav brīnums?
Dina Suipe

Paldies, tas bija divas nedēļas kurās es beidzot sapratu “ThetaHealing īsto garšu”. Tas bija ļoti svētīgi arī līdz galam apzināties savas spējas. Mēs tiešām esam brīnums, man patiess prieks gan par sevi, gan par citiem kursa dalībniekiem, gan par mūsu skolotāju Jekaterinu.

Olga Dzene

Liels paldies Jekaterinai Ciribko par kursu “Intuitīvā Anatomija”. Tas ir brīņišķīgs ceļojums pa cilvēka ķermeņa sistēmām un taijā mītošo emocionālo paternu un enerģiju attīrīšana. Balstoties uz ķermeņa funkciju fizisko izpratni, tika apmacīta intuitīvā pieeja anatomijai. Rekomendēju pasniedzēju Jekaterinu Ciribko! Kolosāla pieredze! Lieliskā ThetaHealing instruktore! Iesaku katram, kas vēlas jaunu pieredzi un daudzpusīgas zināšanas. Kurss skar VISAS dzīves jomas!

Ilze Lagzdiņa

Paldies, Jekaterina, par kursu “Tu un Radītājs”! No kursa es guvu to, ko cerēju – pārliecību par sevi un spēju dziļāk un plašāk sajūst Radītāja bezgalīgo mīlestību.Iedvesmojošs bija darbs ar citām dalībniecēm. Pēc kursa sparat, ka jābūt radošākai, kad strādāju izrakumos. Vēlreiz liels paldies!

Vija Valtenberga

Gribēju pateikt Jekaterinai MILZĪGU paldies par kursu “Tu un Radītājs”. Ļoti gaidīju šo kursu un tas bija to vērts. Brīnišķīgs kurss, kurā tik daudzas liters kļuva skaidras. Un uz tik daudziem saviem iekšējiem šaubu māktiem jautājumiem, saņēmu atbildes. Noteikti iesaku šo kursu, ja kāds šaubās par tā vajadzību. Vēl arvien peldu sestdienas un svētdienas pozitīvajās emocijās. Un, proms, paldies kolēģiem par atmosfēru un kopīgo darbu.

Ilona Oša

Gribu pateikties par kursu “Tu un Radītājs”! Ļoti vērtīgs un dziļš! Jauna informācija par Es aspektiem ļauj daudz vairāk izprast gan sevi, gan saves “izrakumus”, gan darbā ar partneriem skaidrāk sadzirdēt/sajūst Radītāju, beznosācījuma mīlestības atbildi. Ļoti gribētu, lai šo būtu noklausījusies pirms Īntuitīvās Anatomijas kursa, domāju, ka tad tas būtu vēl transformējošaks. Milzīgs paldies Katjai un kolēģiem par maziem māģijas svētkiem ikdienā. Un paldies Raditājām par mīlestību kas piepildīja šīs dienas!

Uldis Šteinbergs

Ir pagājusi nedēļa kopš mūsu izlaiduma Bāzes kursam. Visa nedēļa bija IDEĀLA. Sākot ar Rīta un vakara Meditācijām, turpinot ar darbu apjomu, ko parasti mēnesī neizdarītu un ķirsīti uz kūkas – vakardienas peldi (Nopeldējāmies ar draugu Daugavā Lucavsalā 🙂 ). Pēc tam tu ej mājās un tevī Tava dvēsele dzied un sajūta, ka esi metru virs Zemes.

Esmu iemīlējies. Iemīlējies šādā savā dzīvē un es negribu neko mainīt. Tik uz priekšu, jo darāmā daudz. Un tas viss pateicoties Tev. Jo manā dzīves mozaīkā bez Teta šādu krāsu nebūtu. Man ir labākā pasniedzēja un es Tevi Redzu! ❤️❤️❤️

PALDIES!

Uldis

Inta Žukova

Esmu ļoti pateicīga, ka tieši tu mani apmāciji Teta Hilingu. Liels paldies par šīm zināšanām, ja es to visu lasītu grāmatā viena efekts nebūtu tāds, jo pietrūktu prakses un piemēru un grupas sapratnes, palīdzības. Manā dzīvē viss mainās un saprotu, ka tikai es esmu atbildīga, ko savā dzīvē veidoju ar domām un rīcību. Varu veidot jaunus mērķus, plānus piepildītus ar mīlestību, paskatīties ko man tas dod un dos, ja vajag mainīt. Manī mainās pārliecības, es mainu pret tām kas man vairāk piemērotas, mainu programas. Liels paldies par izrakumos izdarīto darbu ar mani, izskatot manas dzīves momentus, man tas ļoti palīdzēja jūtos, kā no jauna piedzimusi.

Olga Dzene

Esmu pabeibusi Bāzes un Padziļināto ThetaHealing apmācības kursu. Es pateicos Jekaterinai par zināšanām, kuras pielietoju savā dzīvē.Vērtīgi! Iesaku!

Līga Kremane

Sveicināti, esmu izgājusi vairākus līmeņus un kursus Theta Healing – Latvijā un arī mācījusies apmācībās Krievijā, viss strādā, praktizēju pēc nepieciešamības, pielietoju arī savās praksēs un treniņos, protams, vienmēr ir kur augt! Paldies Jekaterinai par iespēju mācīties Latvijā, un vēl būtiski šajās praksēs tomēr izmantot savu dzimto valodu. Zinu, ka drīz būs iespēja arī apgūt šīs metodes latviešu valodā, par to liels prieks! Paldies par iespēju apgūt jaunas zināšanas un uz tikšanos!

Pēteris Lejiņš

Gandrīz, 18 gadu strādāju par profesionālu ekstrasensu – dziednieku. Un, protams, šo gadu laikā esmu interesējies un apguvis dažādu ezotērisku skolu tehnikas un iedziļinājos šo skolu teorijā. Pieradis, vienvārdsakot, pie dažādiem “brīnumiem”, kas atrodami ezotēriskajās skolās. Bet, pagājušo gadu, netīšām, man palaimējas iepazīties ar, pirmo manā dzīvē, Teta dziedniecības tehniku.

Bija “iepazīšanās diena”. Jau ar pirmās tehnikas izpildi, man “acis paplētas plaši”, pat neskatoties uz to, ka dažādus ezotēriskos brīnumus esmu pieradis redzēt katru dienu. Tehnika nostrādāja uz visiem 100 % (pat labāk, kā pasūtīju) un nekavējoši (laikā) !!! Tas bija fantastiski, pat man, ezotērikas profesionālim ! Protams, es, pēc tam, pierakstījos apmācībām. Beidzot kursus, es sapratu, ka savas finanses esmu izlietojis ļoti efektīvi. Biznesā pat tādu naudas ieguldīšanas Veiksmes formulējumu nevar atrast.

Ko esmu ieguvis ? To pat nevar aprakstīt ! Savā profesijā – ekstrasensūrā un dziedniecībā manu pakalpojumu klāsts, izpildes ātrums un efektivitāte palielinājās vairākkārtīgi. Pat ļoti sāka gribēties padalīties ar saviem panākumiem un zināšanām ar citiem ekstrasensiem. Gribējās viņus motivēt apgūt Teta dziedniecības tehnikas. Jo tās ir super !!! Teta stāvoklis ļoti būtiski kvalitatīvi papildina jebkuras ezotēriskās skolas jebkuru tehniku. Teta stāvoklis tik pat efektīvs ir arī sadzīves apstākļos, kad nagla jāiesit, tapetes jāpielīmē, dārzs jāapkopj, bērni jāaauklē vai, vienkārši, jāatpūšās, jādara jebkurš cits darbs ikdienā.

Bez tam, principā, es nezinu ne vienu citu ezotērisku skolu, kuras apmācība aptvertu tik plašu spektru no ezotēriskiem novirzieniem. Kaut gan, daudzu gadu apmācības laikā, esmu izzinājis daudzu ezotērisku skolu mācību programmas. Šī ir, man zināmo ezotērisko skolu, visaptverošākā programma. Saku to bez izskaistinājuma. Pašas par sevi, tehnikas ir viegli izpildāmas visiem, kas apguvuši viselementārākās meditēšanas prasmes. Viegli izpildāmas tehnikas, pat “zaļiem” ezotērikas iesācējiem. Viss notiek viegli, elementāri, bez spēka piepūles, ļoti ātri, un rezultāts ir, ļoti pat, iepriecinošs. Pat, daudzreiz, pārsteidzošs un fantastisks.

Esmu, savas nelielās Teta dziedniecības, prakses laikā, jau izdziedinājis tādas slimības (hepatīts, leikemija), kuru izdziedināšana citiem tradicionālas medicīnas un ezotērikas speciālistiem, liekās ļoti ilgs un sarežģīts, grūts vai pat neiespējams darbs. Reāli, viena seansa laikā, esmu izdziedinājis vairogdziedzera slimību, cilvēkam, kuram bija nepieciešama un jau nozīmēta ķirurģiska operācija. Latvijā zināma, autoritatīva profesora norīkota, jo viņš to ārstēja 7 gadus un netika galā !

Atsevišķi, vēlos akcentēt, ka Teta dziedniecībā ir iespējams efektīvs darbs ar cilvēka psihi – uzskatiem. To, ko dara augsti kvalificēts – psihoterapeits, mēnešiem, ar Teta tehniku palīdzību, var izdarīt dažu minūšu laikā ! Un tas nav joks. Tā ir realitāte ! Tas ir, vienkārši, fantastiski ! Bez tam, Teta dziedniecība, palīdz, “piespiež” sakārtot sevi, savu psihi, tādā līmenī, ka parādās reālas Radītāja spējas. Spējas dziedināt, spējas izmainīt notikumus savā un citu cilvēku dzīvē. Kaut kāds visvarena Dieva stāvoklis ! Tiešām, tiek pierādīts, ka domai ir fantastiski liels spēks. Tas pat aprakstāms nav.

Pasaules uztveres un uzbūves informācijas apzinātais apjoms palielinās daudzkārt. Varētu vēl daudz teikt labus, slavinošus vārdus par Teta dziedniecības skolu, bet labāk Jums to izjust un saprast pašiem. Jo tik vienkārši tas nav aprakstāms ! Protams, ka arī sadzīvē, sociālajā dzīvē Teta tehnikas dara brīnumus. Bet par to nerakstīšu, lai tas paliek, kā liels un patīkams pārsteigums tiem, kas izvēlesies apgūt Teta dziedniecības zināšanas…… Jūs nenožēlosiet ! Bet, katrā gadījumā un obligāti, vēlos pateikties Teta dziedniecības skolotājai Jekaterinai, kas mani ar šo Teta dziedniecības “sērgu aplipināja” un iemācīja mani Teta dziedniecības gudrībām. Paldies Jums Jekaterina !!! Tiešām liels paldies un gaidu no Jums citas gudras zināšanas.

Daina Pigožne

“Sveicināti. Esmu Daina Pigožne. Izgāju TETA dziedniecības kursus pirmo un otro līmeni. Iepazīšanas ar TETA meditāciju un Viannu Staibl notika caur „youtube”. Klausoties Viannas meditāciju notika interesantas lietas, kādas līdz šim netiku piedzīvojusi. Drīz pēc tam, uzzināju, ka apmācības notiek arī Rīgā. Radītājs mani atveda pie brīnišķīgas apmācības meistares Jekaterinas Ciribko. No visas sirds tiek dāvātas zināšanas, kas ļoti labi ir sakārtotas pa „Plauktiņiem”. Apmācības notiek krievu valodā, bet ja vajag Jekaterina patulko arī latviski. Būs pieejami mācību materiāli arī latviešu valodā.

Jau pēc pirmā kursa pirmās dienas sapratu, ka iešu apmācības arī tālāk. Esmu priecīga un pateicīga par šo lēmumu, kas arī realizējās. Enerģijas kādas ir piedzīvotas, tas, ka notiek viss momentā, tiešām ir brīnums, ko novēlu piedzīvot katram, kas vēlas ieviest labas lietas savā dzīvē un zina, ka vēlas atbrīvoties no kādām emocijām, kas acīmredzami vairs neievieš prieku dzīvē. Viss, ko varam vēlēties, ir mūsu rokās, ja zinām, ko iesākt katrā dzīves situācijā. Ja ir pārliecība, ka vienmēr esam vienoti ar Visa Esošā Radītāju.

Nāciet. Apgūstiet. Dzīvojiet laimē un pārpilnībā.”

Aija Austruma

Teta dziedniecības kursa Basic DNA apmeklējums man bija pārsteigums labā nozīmē. Lai izveidotu šādu, koncentrētu, bet jaudīgu kursu, ir jāiegulda nopietns darbs. To, ka Teta dziedniecība ir instruktores Jekaterinas Ciribko sirdslieta, varēja just visa kursa laikā. Mēs – studenti – tikām atbalstīti un motivēti. Paldies!

Aija Rutkovska

Sirsnīgs, mīļš paldies pasniedzējai Jekaterinai Ciribko, kas mani apmācīja un iepazīstināja ar aizraujošo ThetaHealing pasauli. Esmu pabeigusi Theta Bāzes kursu (Basic DNS) un Padziļināto kursu, mācīšos un pilnveidošos tālāk. Vienmēr esmu zinājusi un jutusi, ka pasaulē pastāv kaut kas, vairāk nekā cilvēkiem ir pieņemts domāt. ThetaHealing mācība ir veids, kā cilvēks var sadarboties ar Visa Esošā Radītāju un sakārtot savu dzīvi visos līmeņos. Atjaunot saikni ar savu iekšējo būtību dziedināt sevi un cilvēkus. Kad mēs nonākam saiknē ar Visa Esoša Radītāju mūsu smadzeņu viļņi ieiet Teta stāvoklī, šajā apziņas stāvoklī varam izmainīt savu realitāti. Šī iedvesmojošā mācība atraisa katrā cilvēkā sevis atcerēšanos, sevis, izpratni, kas ir tik nepieciešama mūsu laikmetā. Atgriešanās pirmsākumos, atgriešanās pie sevis … Pateicos no visas sirds!

Marina Deļikatnaja-Buša

Ļoti interesanti kursi, profesionāla pasniedzēja! Iespēja labāk iepazīt sevi, savas iespējas un dzīvi. 

Vineta Magone

Praktizēju katru dienu, jo beidzot ir atrasts,to ko tik ilgi meklēju,un pats galvenais tepat Latvijā.Profesionāla pasniedzēja, tas ir łoti būtiski. Paldies Jekaterinai par viņas meistarību!

Gunta Millere

Ļoti interesanti kursi. Profesionāla pasniedzēja. Liels paldies Jekaterinai. Daudz ko biju mācījusies beidzot apvienojās vienā lielā iespējā. Tagad tikai jāpraktizē. Vēl jau daudz ko mācīties…

Inita Zvaigzne

Theta Healing dziedniecības metodiku zemapziņā intuitīvi meklēju jau sen, internetā, grāmatās, jogas nodarbībās, meditācijās… Informācija atnāca nejauši un nedomājot pieteicos uz prezentāciju. Tālāk jau aizgāja Bāzes kurss un zinu, ka būs turpinājums. Paldies Jekaterinai par viņas profesionalitāti, aizrautīgo vēlmi dalīties ar iegūtām zināšanām. Un balss. Meditācijās ir ļoti būtiska balss, kas tev palīdz ieiet teta stāvoklī, vismaz prakses sākumā. Jekaterina, paldies par to, ka Jūs piestrādājat un ļoti rūpīgi gatavojaties katrai prezentācijai, semināriem, viss ir perfekti atstrādāts. PALDIES. Paldies par jaunām izjūtām, paldies, ka Jūs mācat ticēt brīnumiem.

Liene Circene

Ar prieku un cieņu vēlos dalīties savā pieredzē par Theta Healing bāzes kursa apguvi. Līdz šim esmu apguvusi divus Reiki līmeņus, jau otro gadu mācos astropsiholoģiju, interesējos par energotransformāciju. Theta Healing ne tikai nenoliedz citas prakses, bet organiski apvieno tās vienotā kopsakarību veselumā. Par Theta Healing man bija gadījies dzirdēt no savstarpēji nepazīstamiem cilvēkiem. Un, tā kā uzskatu, ka nejaušības šajā pasaulē nepastāv (ir tikai negatavība vai gatavība dzirdēt atnākušo informāciju), sāku interesēties. Lasīju internetā, skatījos youtube video, sāku meklēt, vai Theta Healing kursi ir pieejami arī Latvijā. Man par lielu pārsteigumu, atradu informāciju, ka pavisam drīz sākas Theta Healing bāzes kurss Rīgā. No pieredzes zinu, ka internetā izvietotā informācija var mani uzrunāt, taču realitātē tā ne vienmēr atbilst manām gaidām. Man svarīgs ir cilvēciskais kontakts ar Skolotāju. Tāpēc, pirms pieņēmu lēmumu par mācīšanos bāzes kursā, aizgāju uz Theta Healingprezentāciju, lai intuitīvi sajustu gaisotni un cilvēku, kurš Theta Healing kursu pasniedz. Prezentācijas laikā sajustais nostiprināja manu apņemšanos apmeklēt Theta Healing bāzes kursu. Bāzes kursu esmu apguvusi novembra beigās. Esmu pārliecinājusies par savas izvēles pareizību. Nodarbības ilga trīs dienas ļoti aktīvā režīmā, teoriju apvienojot ar praktiskiem vingrinājumiem. Tās vadīja Theta Healing vērtīgo zināšanu mentore – jaunā, skaistā, šarmantā, sievišķīgā, līdzsvarotā, mērķtiecīgā, pārliecinošā, punktuālā Jekaterina Ciribko, kuras raksturojumā būtisks punkts ir arī humora izjūta. Nodarbību nepiespiestā gaisotne un vienlaikus strukturētā forma, ko varēju novērtēt kopā ar neatkārtojamiem kursa biedriem, radīja pārliecību, ka viss ir iespējams – bez ierobežojumiem, vēl vieglāk un vēl pieejamāk, nekā man līdz šim bija zināms! Theta Healing, manuprāt, ir man vispiemērotākais, vērtīgākais un man saprotamākais veids, kā izzināt sevi un savas iespējas. Kā palīdzēt sev un apkārtējiem. Tas iedvesmo un rosina turpināt radīt – arī radīt savu dzīvi – ar jaunu jaudu un pārliecību.

Theta Healing pamatlicēja Vianna Staibla, manuprāt, ir visdrosmīgākais cilvēks, jo ir uzdrošinājusies savas zināšanas atklāt citiem tik saprotamā veidā. Turklāt šīs metodes iedarbīgums ir zinātniski pierādīts, un to var izmantot jebkurš – galvenais ir ticība. Vēl viens faktors, kurš mani uzrunā Theta Healing metodē, ir nepieciešamība cienīt otra cilvēka Brīvo Gribu, neuzbāzties ar savu viedokli, nenosodīt otra izvēli, lai vai cik tas vai šis mums liktos pareizs vai nepareizs. Es noteikti plānoju apmeklēt arī Padziļināto kursu un līdz tam brīdim gatavojos praktizēt, sistematizējot iegūtās zināšanas. Vēlreiz apstiprinājās tas, ka nekas nav nejaušs. Ir tik daudzas lietas, daudzas metodes, kas būtībā runā par vienu un to pašu, tikai citādiem vārdiem. Visi instrumenti pašizziņai, pašapziņai un pašizpratnei ir mūsu rokās, tik jāprot tos izmantot un rīkoties! Dziļā pateicībā un sirsnībā paklanos Jekaterinai un viņas asistentei Tamārai par to, kas man pavēra jaunus apvāršņus, par iemantoto jauno un brīnumaino iekšējo mieru un pārliecību, par jaunu sapratni, vērtībām un sajūtām.

Nepacietībā gaidot padziļināto kursu, Liene Circene
P.S. Theta klubs neapstrīdami ir pievienotā vērtība Theta Healing kursam! Ir vērts būt kopā, praktizēt, dalīties ar līdzīgi domājošiem. Tas ir svarīgi!”