Intuitīvā anatomija: 2024. gada 25. februāris -12. marts

Kurss ThetaHealing® «Intuitīvā Anatomija» — tas ir brīnišķīgs ceļojums pa cilvēka ķermeņa sistēmām un tajā mītošo emocionālo paternu un enerģiju attīrīšana. Balstoties uz ķermeņa funkciju fizisko izpratni, studenti tiek apmācīti intuitīvā pieejā anatomijai. Kursā tiek apgūti arī vitamīni, minerāli un ārstniecības augi, kas spēj uzturēt specifiskas ķermeņa sistēmas.

Intuitīvā Anatomija — tas ir sava ķermeņa treniņš un izpētīšana. Jūs iedziļināsieties savā ķermenī, intuitīvā veidā izveidojot kontaktu ar ikvienu tā orgānu un sistēmu. Jūs uzzināsiet, kur Jūsu ķermenī glabājas tā vai cita emocija un pārliecība. Intuitīvās Anatomijas treniņa laikā Jūs varēsiet izdziedināt sava organisma sistēmas, atbrīvojot to no graujošu emociju uzkrājumiem.

Jūs varēsiet atklāt, kuras emocijas ir saistītas ar katru konkrētu organisma sistēmu un rada fiziskas saslimšanas. Treniņa laikā Jūs praktizēsiet gan pašizdziedināšanu, gan darbu pāros un varēsiet slimības radošās pārliecības nomainīt ar veselības programmām. Kurss veidots īpaši – lai paceltu un attīrītu pēc iespējas lielāku programmu skaitu.

Kursā mēs:

null
  • Katru dienu skenējam un izskatām kādu orgānu vai ķermeņa sistēmu – mācāmies redzēt, dzirdēt un atpazīt, kādas pārliecības ar to saistās
  • Iemācāmies saskatīt ķermenī mikrobus un vīrusus, sēnītes un toksīnus un uzzinām, kas un kā tos pievilina un ko ar tiem iesākt
  • Divreiz dienā darbojamies ar savām pārliecībām
  • Pildām vingrinājumus, kas attīsta intuīciju
  • Skatāmies īpašas mācību filmas
  • Iepazīstam ķermeni kā vienu veselu sistēmu

Studentu atsauksmes

null
null
Kurs domāts tikai tiem, kuri apguvuši Bāzes un Padziļināto ThetaHealing® kursus un kursu “Dziļie izrakumi”.

Izmainīsies pasaules uzskats, paplašināsies apvāršņu, Jūs iemācīsieties saskatīt jaunas, grandiozas iespējas un varēsiet tās izmantot.

Intuitīvās Anatomijas treniņā Jūs iegūsiet arī praktisku informāciju par cilvēka anatomiju. Cilvēka ķermeņa skaistums un maģija Jūs apburs! Apgūstot iekšējās skenēšanas praksi, Jūs arī aptversiet, cik daudz vietas un enerģijas ķermenī aizņem graujošas emocijas.

Jūs uzzināsiet, kādā veidā saslimšanas ir saistītas ar emociju izpaušanu un kā emocijas signalizē par izjauktu līdzsvaru Jūsu ķermenī.

Kursa cenā ietilpst:

null

OFICIĀLS STARPTAUTISKS SERTIFIKĀTS, kurš apliecina, ka Jums ir tiesības strādāt ar cilvēkiem, izmantojot Viannas Staiblas institūta THInK® Intuitīvās Anatomijas tehniku (www.thetahealing.com).

Ķermeņa atlants un Viannas Staiblas izstrādātais mācību materiāls Intuitīvajā Anatomijā

Pierakstīties

null