Mani sauc Jekaterina Ciribko, esmu pašattīstības skolas Do Dream autore un vadītaja

null
  • no 2015. gada sertificēta ThetaHealing® praktiķe un pasniedzēja (ThetaHealing® Institute of Knowledge, USA), vienīga Latvijā ThetaHealing® Meistares pakāpes turētāja (ThetaHealing® Master)
  • novādīju vairāk nekā 130 ThetaHealing® kursus
  • sertificēta dzīves trenere (koučs), personības izaugsmes trenere
  • Sertificēta Pozitīvās psihoterapijas konsultante (Vācjia)
  • speciāliste darbā ar cilvēka iekšējiem resursiem, eksperte mērķu uzstādīšanā
  • sertificēta metaforisko asociatīvo karšu (MAK) speciāliste
  • ceļotāja
  • sieva un mamma

Mani studenti sauc mani par «Profesionālo burvi» un eksperti «vēlmju īstenošanas» jautājumos

Esmu mācijusies pie liderisma psiholoģijas un koučinga guru Tonija Robbinsa (“Unleash the Power Within”, London, 2017, “Date with Destiny”, Florida, ASV),  daudzus gadus praktizējusi TEIA skolas metodes, studējusi jogu un psiholoģiju. Apguvu Teta dziedināšanas (ThetaHealing®) metodi Krievijā, Šveicē un Taizemē pie Teta dziedniecības meistariem un metodes izveidotājas Viannas Staiblas

Mans stāsts:

null
null
Mans ceļš pie sevis sācies 2014. gadā, kad, ceļojumā pa Nepālu, nodarbojoties ar jogu un staigājot pa Himalāju kalniem, sapratu, ka daru ne to, kas man patīk. Es strādāju pie datora, juridiskā birojā, veidojod garlaicīgus priekš manis dokumentus, bet gribu būt ar cilvēkiem, ceļot, darīt kaut ko nozīmīgu. Domājot tā, es netiešam ieraudzīju grāmatu “ThetaHealing: unikāla dzīvības enerģijas aktivācijas metode”. No pirmās lapas es sapratu, ka šī grāmata pilnīgi atspoguļo manu pasaules uztveri. Tālāk viss notika ātri. Rīga Teta dziedināšanas kursus vēl nebīja, es nopirku biļeti uz Maskavu un pierakstījos uz Bāzes kursu. Pēc pāris mēnešiem es jau braucu uz apmācībām pie ThetaHealing metodes autores Viannas Staiblas.
null
Tas bija fantastiski! Pāris mēnešu laikā es atbrīvojos no negatīvām pārliecībām, blokiem un aizvainojumiem, kuri traucēja man vairākus gadus, uzlabojas attiecības ar ģimeni, es saņēmu bildinājumu, uzrakstīju darbības plānu uz gadu, pat sāpes traumētā celī aizgāja prom.

Atgriežoties Rīgā es sapratu, ka tāda dziļa transformācija ir nepieciešama daudziem no mums, un es varu dalīties ar savām zināšanām (instruktora diploms jau bija kabatā). Tā radās šis projekts. 2015. gada oktibrī apmācības izgāja mana pirmā grupa. Par dziedināšanu Teta viļnos uzrakstīja portāls DELFI  un tādi žurnāli kā «Лилит», “Азбука здоровья”, “360 Градусов”, «Citāda Pasaule» un “Annas Psiholoģija”.

null
Šodien es pasniedzu Teta dziedināšanas (ThetaHealing®) sertifikācijas kursus, rīkoju autorseminārus, retrītus un vebinārus.

Manu studentu atsauksmes var palasīt šeit

Es mīlu mācīties, uzzināt un ieviest savā dzīvē jaunas lietas. To ir tik daudz! Man patīk aizrakties līdz problēmas būtībai, līdz pašai tās saknei. Ne vienmēr tas ir jautri un patīkami, taču tā ir vieglāk problēmas atrisināt. Viena no manas dzīves misijām ir – būt cilvēka pavadonei ceļā uz viņa sapni. Ja tu iztēlē redzi savu sapni, bet nezini, kā to piepildīt realitātē, vai, ja tu pagaidām vēl neesi skaidrībā par saviem sapņiem – mums ir pa ceļam.

Esmu cieši pārliecināta, ka mūsu Augstākais Virsuzdevums ir – sapņot un sapņojot radīt savu realitāti.

null
Teta dziedināšana man kļuva par diedziņu, kas savieno visas zināšanas, teorijas, nojautas un iekšējās sajūtas. Teta mācību laikā man vienmēr rodas sajūta, ka es atceros to, ko vienmēr esmu zinājusi: kā apzināties savu aicinājumu, kā viegli atlaist aizvainojumu un kā manifestēt un iegūt vēlamo.

Bet visvairāk mani uzrunā Teta dziedniecības galvenā ideja, kuru es priekš sevis atklāju jau sen, – mēs paši veidojam savu realitāti. Mūsu dzīvi formē mūsu domas un pārliecības, un, to apzinoties un uzņemoties atbildību, mēs kļūstam spējīgi izmainīt savu dzīvi uz labu.

«Pieņemt sevi tādu, kāds esi.» Nodrāzta un visiem zināma frāze. Skan ļoti vienkārši, bet, lai sevi pieņemtu un iemīlētu visā pilnībā un bez nosacījumiem, jānoiet visai sarežģīts ceļš un jāatbrīvojas no desmitiem sēnalu kārtu, ko mums uzkrāvusi sabiedrība, tuvinieki, mēs paši. Un tas nav viegli. Vieglāk ir atstāt visu, kā ir. Taču – ja ikviens cilvēks spētu to izdarīt, cik gan spilgtāka un īstāka kļūtu mūsu Pasaule!

Es novēlu Jums apzināties savu vērtību un dāvāt sev savu mīlestību!

Es ar Viannu Staiblu, 2019.