Kas ir ThetaHealing®

null

ThetaHealing® (Teta dziedināšana) ir mūsdienīga un pasaulē neticami populāra pašpilnveides un meditācijas prakse – tehnoloģija, kas palīdz izdziedināt prātu, dvēseli un ķermeni. Tā balstīta uz darbu ar zemapziņu un mūsu ķermeņa enerģētiku. Darbs ar sevi pēc ThetaHealing® metodes ir iespēja tikt skaidrībā, tieši kādas pārliecības formē Jūsu realitāti, un Jūsu iespēja šo realitāti patstāvīgi transformēt.

LASĪT VAIRĀK

THETAHEALING® KURSI

null

RETRĪTI

null

Mani sauc Jekaterina Ciribko, esmu sertificēta TheaHealing instruktore un pašattīstības skolas Do Dream autore un vadītaja.

null

No 2015. gada es novādīju vairāk nekā 130 ThetaHealing® kursus un pašlaik esmu vienīga ThetaHealing® Instituta meistare Latvijā (ThetaHealing® Master, USA). Esmu mācijusies pie liderisma psiholoģijas un koučinga guru Tonija Robbinsa (“Unleash the Power Within”, London, 2017, “Date with Destiny”, Florida, ASV), studējusi pozitīvo psihoterapiju, psiholoģiju, koučingu un jogu. Apguvu Teta dziedniecības (ThetaHealing®) metodi Krievijā, Šveicē un Taizemē pie Teta dziedniecības meistariem un metodes izveidotājas Viannas Staiblas.

LASĪT VAIRĀK

Iegūstiet bezmaksas grāmatu!

null
6 soļi, lai realizētu savu vēlmi ar ThetaHealing®