Nereti cilvēkiem pirms apmācības rodas šaubas un virkne jautājumu. Tas ir pilnīgi normāli – tas ir dabisks procesess pirms kaut kā jauna ielaišanas savā dzīvē. Šajā lapā mēs apkopojām visbiežāk uzdotos jautājumus un pacentāmies dot izsmeļošas atbildes.

Man nav meditācijas pieredzes, es neko nezinu par enerģētiku. Vai tā ir problēma?

Itin nemaz! Tieši šeit Jūs to iemācīsieties, mēs kļūsim par Jūsu pavadoņiem pārsteidzošajā iekšējā pasaulē, Jūsu personiskajā Visumā, kurā ir viss, ko Jūs jau sen vēlējāties, tikai nezinājāt, kā to no turienes izdabūt laukā. 75% laika Bāzes un Padziļinātajā Kursā veltīti praktiskām nodarbībām, un šajā laikā Jūs meditācijas iemaņas uztrenēsiet tā, ka viegli spēsiet meditēt, kad vien iegribēsies.

Es pamēģināju, bet man nav pilnīgi nekādu sajūtu vai tēlu. Vai man izdosies?

Tas ir dabiski iemaņu veidošanas ceļā – Jūsu smadzenēm nepieciešams laiks, lai pieņemtu to, ko tās iepriekš nav zinājušas vai ir sen aizmirsušas. Atcerieties, kā Jūs mācījāties vadīt automašīnu, – sākumā taču viss šķita neiedomājami sarežģīts… Savukārt tam, lai iemācītos staigāt un runāt, mums bija vajadzīgs gads vai pat vairāki! Var ikviens, un arī Jums izdosies. Galvenais – ticiet sev!

Kāpēc šī metode tiek saukta par Teta dziedniecību (ThetaHealing)?

ThetaHealing tulkojumā no angļu valodas nozīmē Teta dziedniecība, tas ir – dziedināšana teta viļņos. Metode tā tapa nodēvēta tāpēc, ka praktizēšanas laikā mūsu smadzenes pāriet uz vibrāciju teta frekvencē. Tas tika pārbaudīts un apliecināts ekspermetos ar EKG aparātu, kuros piedalījās Teta praktiķi un zinātnieki. Rezultātā tika secināts, ka teta ir ne tikai dziļa atslābuma frekvence, bet arī ideāli der darbam ar zemapziņu, sāpju un stresa noņemšanai, radošu un intuitīvu spēju atklāšanai.

Es nesaprotu, kā īsti tas viss notiek?

Viss ir ļoti vienkārši. Ir divas versijas, kāpēc tas darbojas. Pirmā – zinātniskā, balstīta uz Jūsu zemapziņas psiholoģiju: zemapziņā ir bloki, kuri traucē sasniegt vēlamo. Mūsu mērķis – atklāt un pārstrādāt ierobežojošās pārliecības un iemācīties dzīvot bez tām. Otrā – teoloģiskā, kura vēsta, ka visus «brīnumus» dara visa esošā Radītājs (Dievs, Allāhs, Krišna, Jēzus, draudzīgais Visums). Jūs kļūstat vien par informācijas «novadītaju».

Ar ko Bāzes Kurss atšķiras no Padziļinātā?

Bāzes Kurss dod labu pamatu darbam ar sevi – ar šo kursu sākas Jūsu iepazīšanās ar praksi. Padziļinātais ThetaHealing® Kurss padziļinās Jūsu zināšanas un ļaus Jums integrēt metodi savā ikdienā. Jūs iemācīsieties vairāk tehniku un noslīpēsiet savu meistarību Bāzes Kursā iepazītajās tehnikās. Turklāt Padziļinātais Kurss iekļauj tādas tēmas kā vainas sajūtas, aizvainojuma, nepieņemšanas pārstrāde, atbrīvošanās no veciem zvērestiem un solījumiem, kā arī neaptverami interesantu un smalku darbu ar visiem septiņu esības plānu līmeņiem, ieskaitot augus un kristālus. Tāpēc, lai apgūtu Teta dziedniecību pārliecinošā līmenī, ir vērts apgūt arī Padziļināto Kursu, īpaši, ja plānojat strādāt ar klientiem.

Kāpēc tada cena?

Teta dziedniecības sertifikācijas treniņu cenu nosāk Viannas Staiblas ThetaHeailng Zināšanu Instituts (ASV, ThetaHealing Institute of Knowledge) un tā ir noteikta katram reģionām. Patiesībā pasaulē šie kursi maksā vēl dārgāk. Tā ir ļoti pieprasīta, popularitāti strauji gūstoša metode. Treniņa maksa ņem vērā kursa ilgumu un organizatoriskos izdevumus. Turklāt, ja Jūsu profesija ir saistīta ar konsultēšanu (ārsti, psihologi, pārmaiņu treneri, astrologi u.tml.), iegūtais sertifikāts ļaus Jums izmantot Teta dziedniecības metodi savā praksē un ļoti ātri atpelnīt treniņa izmaksas.

Teta-Sesija vai apmācība Teta dziedināšanā?

Katram sava izvēle. Daudzi cilvēki, kuri vēlas tikt skaidrībā ar kādu konkrētu problēmu, sākumā atnāk uz konsultāciju, bet, sasnieguši reālu rezultātu, iedvesmojas un izlemj paši apgūt Teta praksi. Ja Jums jāsakārto kāds konkrēts dzīves aspekts, Teta-Sesijas palīdzēs to paveikt, kā arī labāk izprast sevi, savas vajadzības un vēlmes. Ja vēlaties «parakt dziļāk», saprast, kā un kāpēc Teta dziedniecība darbojas, iegūt iespēju palīdzēt sev un citiem jebkurā dzīves situācijā, priecāsimies Jūs redzēt Teta dziedniecības Bāzes Kursā.